Junioři:  tým | zápasy | statistiky: základní část, play-off
Starší dorost:  tým | zápasy | statistiky: základní část

8.třída:  tým | zápasy 7.třída:  tým | zápasy
6.třída:  tým | zápasy 5.třída:  tým | zápasy
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy

SDO: Litvínov zvládl těžké utkání na ledě Warrioru a veze plný počet bodů

neděle 17.12.2017 | Martin Stříbrný

B r n o - Starší dorostenci Litvínova zavítali na Moravu, kde se představili na ledě Warrioru Brno. Litvínovští rychle prohrávali, do patnácté minuty ale utkání otočili na stav 2:1, který vydržel až do závěrečné sirény! Za Litvínov se gólově prosadili Ondřej Dufek a Jakub Viedemann.

SDO: Litvínovští doma zaskočili Oceláře a s přehledem zvítězili 4:1

pátek 15.12.2017 | Martin Stříbrný

L i t v í n o v - V pátek odpoledne přivítali starší dorostenci Litvínova na domácím ledě stejně staré hokejisty Třince. Litvínovští měli skvělý vstup do utkání, když si vypracovali rychlé vedení 2:0. Důvod k radosti měli také po závěrečné siréně, neboť zvítězili přesvědčivě 4:1!

JUN: Fantastická přestřelka skončila třemi body pro domácí

čtvrtek 14.12.2017 | Vladislav Kollert

L i t v í n o v - Na sever Čech přijelo silné Kladno, od kterého se rozhodně neočekávalo žádné větší zaváhání. Domácí však ve dvanáctigólovém trháku zápas zvládli a i díky hattricku Jíchy a pěti bodům Bečváře berou všechny tři body.

Zahrát si s Hüblem a Lukešem, to by bylo skvělé, říká kanonýr Myšák

středa 13.12.2017 | Ondřej Vlk

Litvínov vychoval pro NHL 23 hráčů, ale zlatá éra litvínovských časů už dávno pominula. V posledních letech uznávaná litvínovská bašta nevyprodukovala jediný velký talent, který by dokázal prorazit ve světě. Blízká se na lepší časy? V Litvínově roste talent, který se tu neobjevil od hráčů zlaté éry.

SDO: Skvělý vstup Litvínova do utkání vynesl tři body proti Havířovu

úterý 12.12.2017 | Martin Stříbrný

L i t v í n o v - Starší dorostenci Litvínova se netradičně v úterý přestavili na domácím ledě proti hokejistům dalekého Havířova. Chemici do utkání vstoupili skvěle, když si během první třetiny vypracovali tříbrankový náskok, který si prakticky ustrážili až do samého závěru!

MDO: Litvínov poprvé v sezoně tvrdě narazil a schytal debakl v Plzni

sobota 9.12.2017 | Dominik Rejthar

P l z e ň - Skvělou jízdou doposud proplouvali litvínovští mladší dorostenci sezonou. V dnešním utkání na ledě plzeňských Indiánů ale tvrdě narazili, když prohráli na střely 57:14, a nakonec podlehli vysoko 1:6. O jedinou branku Litvínova v utkání se postaral Jan Vopat.