Junioři:  tým | zápasy | statistiky: základní část, play-off
Starší dorost:  tým | zápasy | statistiky: základní část

8.třída:  tým | zápasy 7.třída:  tým | zápasy
6.třída:  tým | zápasy 5.třída:  tým | zápasy
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy

JUN: Junioři ani ve druhém zápase s pražským celkem neuspěli, tentokrát prohráli po prodloužení

sobota 21.10.2017 | Vladislav Kollert

L i t v í n o v - Litvínovským juniorům nevyšel ani zápas proti Slavii. Ani heroický výkon ve třetí třetině nepomohl juniorům k zisku všech bodů a zůstávají tak na dně tabulky.

SDO: Litvínov na Kladně nebodoval a připsal si desátou porážku

pátek 20.10.2017 | Martin Stříbrný

K l a d n o - K desátému utkání sezony zamířili starší dorostenci Litvínova na led kladenských Rytířů. Zde se pokoušeli o první vítězství v sezoně, ovšem ani tentokrát se nedočkali, když po velké přestřelce podlehli Kladnu 5:6.

JUN: Litvínov bojoval o skalp pražské Sparty, nakonec bez úspěchu

čtvrtek 19.10.2017 | Martin Stříbrný

L i t v í n o v - Kvalitní utkání odehráli junioři Litvínova na domácím ledě proti hokejistům favorizované Sparty. Ta si sice v utkání vytvořila tříbrankový náskok, Chemici ale zabojovali, a nakonec stáhli manko pouze na jednu branku. Sparťané ale nakonec žádné překvapení nedopustili a brankou do prázdné branky upravili skóre na konečných 4:2.

SDO: Starší dorost opět nevyhrál, tentokrát nestačil na Karlovy Vary

středa 18.10.2017 | Vladislav Kollert

L i t v í n o v - Starší dorost opět nevyhrál. Promarnil své vedení z první třetiny a nakonec na domácím stadionu podle Karlovým Varům 2:4. Verva se tak krčí na dně tabulky s pouhými dvěma body.

Myšák hvězdou měsíce září ELMD!

pondělí 16.10.2017 | Martin Stříbrný, foto: Hynek Haruda

Sportovní oddělení Českého svazu ledního hokeje ocení každý měsíc nejlepší mládežnické hráče v kategoriích mladší dorost, starší dorost a junioři. Prvním vítězem v kategorii mladší dorost se stal talentovaný útočník Litvínova a mládežnický reprezentant Jan Myšák!

MDO: Karlovarská přestřelka se šťastným koncem pro mladé Chemiky

sobota 14.10.2017 | Martin Stříbrný

K a r l o v y V a r y - Velmi zajímavé utkání odehráli mladší dorostenci na ledě Karlových Varů. V utkání padlo dohromady skvělých patnáct branek, ke štěstí Litvínova hned devět do sítě Varů, a tak se Chemici mohli po závěrečné siréně radovat ze zisku tři bodů. Utkání opět vyšlo bravurně dvojici Myšák - Stehlík, když si oba připsali po pěti kanadských bodech!