Měli jsme slabý ročník, říká Radek Goga

Sezona pro ně nezačala šťastně, pak ale přišel zlom, který vyvrcholil vítězstvím na turnaji v Rosenheimu. Čím byl obrat způsobený? A kdo z týmu má šanci se prosadit? Uplynulou sezonu osmé třídy zhodnotil trenér Radek Goga.

01.05.2018 | Klára Červená
 
 

Do první půlky sezony vstoupila osmá třída špatnou nohou, druhá polovina už se ale nesla ve znamení rapidního obratu. V tabulce nakonec obsadila pátou pozici a třešničkou na dortu se stal vyhraný turnaj v německém Rosenheimu. Měli jsme slabší začátek, skoro nic se nám nepovedlo, připustil trenér osmé třídy Radek Goga. Ke konci soutěže se ale hra i zápasy začaly zlepšovat. Závěr byl dobrý, přehrávali jsme i silnější soupeře a byl vidět herní pokrok, dodal.

Koncem listopadu mužstvo konečně chytilo vítěznou vlnu. Každý rok přijdou noví kluci, a my je musíme odhadnout. Letos jsme měli početně slabý ročník a týmu chvilku trvalo, než se sehrál. U dětí je to těžké, některé vyspějí dřív a jiné později, shrnul Goga.

Velmi dobrý výkon letos předvedli Jakub Šikl, David Habětín a David Hauptvogel. Ti kluci patří mezi šikovnější hokejisty, které v týmu máme. Teď už je jen na nich, zda se dokážou prosadit v dorostu. Bohužel bychom v týmu takových hráčů potřebovali víc, míní Goga. Nicméně ještě jedno jméno určitě stojí za zmínku. Ročník má velkou oporu v brankáři Petru Herkommerovi, který bude pro dorost příslibem, uzavřel trenér.

 

 

 
Sdílet
 

Facebook