Junioři:  tým | zápasy | statistiky: základní část, play-off
Dorost:  tým | zápasy | statistiky: základní část

8.třída:  tým | zápasy 7.třída:  tým | zápasy
6.třída:  tým | zápasy 5.třída:  tým | zápasy
4.třída:  tým | zápasy 3.třída:  tým | zápasy
2.třída:  tým | zápasy

Příjemné starosti! Slavík byl povolán do reprezentace

pondělí 14.1.2019 | Šimon Kadeřávek

Litvínovský útočník Marek Slavík byl nominován do reprezentace do šestnácti let. Mladá litvínovská naděje se zúčastní přípravného kempu a dvou přátelských utkání. Reprezentační sraz se odehraje v Hodoníně od 21. - 23. ledna 2019.

JUN: Junioři znovu prohráli, Vítkovicím podlehli 3:5

sobota 12.1.2019 | Petr Význer

O s t r a v a - Junioři i ve druhém zápase v rámci slezského tripu prohráli. Tentokrát nestačili na Vítkovice v poměru 3:5. Jediným pozitivem je, že Jindra vystřelil alespoň extra bod v nadstavbě. Litvínovští mladíci tedy ze Slezska odváží 2 body.

DOR: Těsná prohra dorostu v prodloužení, Kladnu podlehl 3:4

sobota 12.1.2019 | Lukáš Ureš, Petr Význer

K l a d n o - Dorostenci se drželi blízko výhře v zápase plném vyloučení, ale kladenský Alscher vyrovnal a poté v prodloužení i rozhodl.

JUN: Junioři obdrželi šestigólový výprask od Třince

sobota 12.1.2019 | Ondřej Mach, René Sasyn

T ř i n e c - Junioři k dalšímu zápasu DHL Extraligy juniorů zamířili do dalekého Třince, kde se utkali s tamními Oceláři. Zápas se pro černožluté barvy od začátku nevyvíjel dobře a nakonec skončil prohrou 0:6. Chemiky může těšit alespoň bod z nadstavby, kterou ovládli po nájezdech, ten rozhodující proměnil Ondřej Dufek.

Jsem rád, že jsem se vrátil na svoji vlnu, hlásí Dan Bartoš

sobota 5.1.2019 | Ondřej Mach

Litvínovské juniorce se v další fázi DHL Extaligy juniorů daří a s ní září i Dan Bartoš. Litvínovský kapitán zapsal v posledních třech utkáních osm bodů a měl velký podíl na důležitých vítězstvích.

DOR: Dorostenci zvítězili nad Hradcem Králové 4:2!

sobota 5.1.2019 | Petr Význer

L i t v í n o v - Dorostenci po dobře zvládnuté první třetině zvítězili nad Mountfieldem Hradec Králové 4:2. V nadstavbě brali bod naopak hosté, díky gólu z přesilové hry.