Nábory HC Litvínov, o. s.

Koho hledáme:  Děti od 4 let.

Co s sebou? Minimální výbava: Brusle, helma, rukavice – stačí i lyžařské, hokejka (kdo má). Kdo má již hokejovou výstroj přijde s ní. 

V případě zapsání do klubu Vám základní výstroj zapůjčíme

Více info: nabory.hclitvinov@seznam.cz


Nábor dětí probíhá celoročně. Rozhodnou-li se rodiče, že své dítě přihlásí do hokejového klubu HC Litvínov, o.s. mohou přijít na jakýkoliv trénink podle rozpisu tréninků (v plánu označeno jako základna!!). 

Ideální věk pro přihlášení vašeho dítěte jsou minimálně 4 roky (2. třída MŠ) a dobrý zdravotní stav. Máte-li doma staršího potomka nezoufejte, do základny nabíráme děti až do první třídy základní školy. 

Nejmladší hráči (od 2. třídy školky do 2. třídy základní školy) trénují od září do března (někdy do poloviny dubna) minimálně 2x týdně na ledě při organizovaném tréninku. Minimálně jednou týdně mají v rámci individuální přípravy možnost navštívit veřejné bruslení. 

Minimální požadavky na výstroj při první návštěvě našeho tréninku jsou: brusle, rukavice (jakékoliv i obyčejné zimní) a helma (stačí i lyžařská). V případě potřeby jsme schopni vybavit Vašeho syna kvalitní hokejovou výstrojí - hokejová helma, chrániče, kalhoty, rukavice.

Po dobu docházky do ZÁKLADNY HC Litvínov obdržíte pro svého syna + 1 osobu doprovodu volnou vstupenku na Veřejná bruslení rodičů s dětmi na našich ZS.

Od dubna do června probíhá i u nejmladších letní příprava 2x týdně na fotbalovém hřišti u zimního stadionu. 


Kontaktní osoba Václav Kočí: 
tel: +420728028797, e-mail: nabory.hclitvinov@seznam.cz


Přihláška do základny HC Litvínov, o.s.
Facebook